Myslíte si, že mnoho lidí stále touží po tom, aby bydlelo ve svém domě, než aby byli v nájmu? Já si myslím, že je opravdu hodně lidí, kteří touží už potom, aby měli své vlastní bydlení, a to hlavně kvůli tomu, aby se mohli dělat, co chtějí. Já si například vzpomínám na tu dobu, kdy jsem s partnerem šest let bydlela v nájmu. A bydleli jsme v takové malé bytovce, kde bylo ještě dalších šest sousedů. Jenomže nejhorší je na tom právě bylo, že my jsme vůbec nevycházeli ani s jedněmi sousedy, protože tam byli samí důchodci a žádný věk nebyl pod šedesát let. A když si vezmete, že mě bylo dvacet pět let a partnerovi dvacet devět let, kdy jsme také chtěli dělat třeba různé oslavy nebo párty, tak to byl potom veliký problém.

Peněz není nikdy dost.

I když jsme se vždycky všech lidí ptali, jestli si můžeme udělat oslavu, tak všichni souhlasili. Jenomže potom když třeba druhý den nás potkali, tak si mysleli, že to, který bude maximálně do deset hodin do večera. Jenomže my jsme vždycky začínali nějak v devět hodin a končili třeba ve tři ráno, tak jsme se nějak nepohodli. Proto jsme si řekli s partnerem, že si vezmeme nějakou hypotéku, tak jeden známý nám doporučil nebankovní americkou hypotéku. Chvíli jsem nad tím přemýšlela a zjistila jsem, že jsem ještě vůbec o nebankovní americké hypotéce neslyšela.

Hypotéka nemusí být drahá.

Ale řekla jsem si, že tohle vyzkoušíme s partnerem jsme tedy zašli do banky, abychom se dozvěděli více informací o nebankovní americké hypotéce, kterou nám doporučil známý. A v bance jsme se dozvěděli, že nebankovní americká hypotéka je velice populární a že mnoho mladých párů ji využívá. Takže jsme si s partnerem pro mě vybrali nějaký menší byt o velikosti dva plus jedna a ihned jsme věděli, že nebankovní americká hypotéka bude pro nás naprosto ideální. Je opravdu skvělá, nemá žádné skryté poplatky a hodně lidí si právě nebankovní americkou hypotéku chválí.