Uspořádat oslavu pro spolužáky ze základních či středních škol je běžný jev, a chcete-li se navíc na toto téma pobavit, můžete si podobnou atmosféru připomenout i filmem „Vrchní prchni“. Setkání spolužáků pořádaná v interiéru bývají spíše komornější, ale když akci uspořádáte venku na zahradě, pod širým nebem, může být více rozverná a otevřená. Venkovní prostor je totiž plný energie z okolní vegetace a čerstvý vzduch tu navíc přispívá k větší touze po pohybu a sportovních aktivitách. Vaše setkání lze pak zpestřit plážovým volejbalem, koupáním v bazénu, házením šipek nebo hraním minigolfu.

balónky na oslavě

Co však příliš často zvykem nebývá, je pozvánka bývalých vašich kantorů, kteří s vámi sdíleli osm let základní školy nebo čtyři roky maturitního ročníku. Můžete spojit setkání spolužáků s učiteli, což pro ně samotné může být velmi vzrušující a rozhodně zajímavé. Jen si představte, jak by asi probíhalo setkání po pěti letech Radka Převrátila s profesorkou Hankou, kterou ztvárnila Veronika Freimanová, ve filmu Sněženky a machři, a to zcela mimo scénář druhého dílu tohoto filmu.

oslava setkání spolužáků a učitelů

Setkání žáků a učitelů může probíhat ve vnitřních prostorách pronajatého salónku, ale venku na zahradě to bude mít volnější atmosféru. Vhodné je posadit na pozemek stan z půjčovny párty stanů v Brně a podpořit průběh oslavy kvetoucími rostlinami, čerstvě posečeným trávníkem, jezírkem s fontánou či bazénem. V takovém prostředí se lidé více uvolní a může to být váš nejkrásnější školní zážitek, s nímž zároveň zavzpomínáte na dobu svého bezstarostného mládí.

Pod párty stan se bez problémů vejdou stoly s občerstvením a konstrukce vás bude chránit před větrem, deštěm a prachem rozvířeným z ulice. A aby mělo prostředí patřičnou úroveň, doporučujeme stan a jeho okolí vyzdobit barevnými stuhami či pásky, girlandami a osvětlením z barevných LED diodových řetězů.