Vestavěná skříň jako botník

Připadá vám vestavěná skříň využitelná pouze pro oblečení ve vaší ložnici? Pak se mýlíte, protože na mnoha místech se toto řešení objevuje, aby zastoupilo různé botníky, botníčky, police a podobná provizoria s nedostatkem místa. V takových domácnostech se stává, že jsou boty naházené ve dvou vrstvách na sobě, zcela nepřehledně, a zároveň s rizikem, že podrážkou poškodí vnější useň, anebo z ní odpadnou kousky kamínků, písku či zeminy, pokud nejsou důsledně umyté.

skříně v ložnici

Ve vestavbě na míru bude pro boty dostatek místa, což vám také usnadní jejich údržbu a rozhodování, který model si nazout právě teď. A máte-li obavy ze zápachu od zpocených chodidel, vyzkoušejte zeolit, který je lepším řešením, než syntetické deodoranty, co dráždí pokožku a zatěžují vaše játra vstřebáváním toxických chemikálií.

Dětské hračky

I děti mohou využívat komfortu vestaveb na míru s posuvnými dveřmi. Je konec všem těm křídlovým dveřím s padacími panty, o které spíše zakopáváte, než aby vám sloužily pohodlně a bez problémů. Uklízení hraček do skříně je také snazší, postačí, když dáte dětem k dispozici vhodné plastové přepravky s víkem a některé hračky mohou mít umístěné ve výsuvných zásuvkách. Ve skříni je možné mít i vybavení do školy – učebnice, sešity, výtvarné potřeby atp.

knihy ve skříni

Sklad sportovních potřeb a úklidových prostředků

Novodobý trend výstavby vestavěných skříní https://www.sten-skrine.cz/ posouvá jejich umístění mimo obytné zóny, spíše do skladových či společenských prostor, jako jsou předsíně, haly, schodiště, garáže, suterénní hospodářské prostory a podobná umístění. Tam se perfektně uplatní také pro uložení sportovních potřeb všeho druhu, sezónního oblečení a obuvi, krmiv a steliv pro domácí zvířata, vysavačů, zahradního nářadí a úklidových prostředků. Uvnitř vestavby je vše přehledné, nikde nic nepřekáží a hlavně nemáte věci na deseti místech v domě, takže nepobíháte zmateně sem a tam a nic nehledáte.