V současné době se mnoho mladých mužů potýká s potížemi v důsledku nedostatečné erekce. Ochablý penis představuje při sexu závažný, a zcela zásadní problém – jakmile totiž tato „ohebná hadička“ připomíná spíše hada, než pevnou opěrnou hůl, žádná kouzla vášnivého sexu nepřichází v úvahu a nastupuje rozčarování, deprese, narušení sebevědomí a mnohdy i partnerský rozchod. Dalším závažným důsledkem chybějící erekce je absence orgasmu, což je pro každého relativně zdravého mladého jedince skutečně frustrující.

milenecký pár

Fyzično

Co vás napadne asi jako první, jestliže pátráte po skutečné příčině potíží, je nevhodný životní styl, který je hmatatelný, a projevuje se v té nejsnáze srozumitelné podobě. Jde zejména o to, co si vkládáte do úst z vašeho talíře. Toto je také ta snazší forma, kterou lze napravit, stačí nakupovat v prodejnách zdravé výživy a rozloučit se s nezdravými potravinami v běžné obchodní síti.

milenci v přírodě

Psychické vlivy

Stres – mnohem obtížnější je zaměřit se na odstranění stresových vlivů, protože jsme dnes stresem obklopeni na všech frontách. Zažíváme jej v rodinách, na pracovišti, v obchodech, na úřadech a na jiných místech, kde jsme v kontaktu s cizími i známými lidmi. Abyste se stresem mohli efektivně zatočit, budou vám nápomocné adaptogeny, tedy bylinky adaptující organismus na stresové vlivy. Bude to významnější pomocník, než Viagra bez receptu erectmax.cz.

Psychické bloky – v partnerském svazku je ze všeho nejdůležitější vzájemná důvěra, empatie, láska, pochopení a ochota nezištně si navzájem pomáhat. S takovou partnerkou se namísto neustálých konfliktů můžete dopracovat i k vášnivějšímu sexu díky tomu, že oba pochopíte, co vás skutečně vzrušuje, otevřete se tomu a dopřejete jeden druhému opravdovou rozkoš. Mnoho žen ocení například něžné mazlení a hlazení na mnoha erotogenních zónách i mimo genitálie a poprsí, včetně chodidel, které patří mezi nejsilnější erotogenní zóny. A muži zas ocení přirozenou vůni ženské pokožky a potu bez parfémů.