V poslední době je velice oblíbené, když si necháte zastřešit bazén. Ale nemusíte si na své zahradě nechat zastřešit pouze jenom bazén, ale také samozřejmě vířivku. Vířivá vana je také v poslední době velice oblíbená. A to hlavně u krásných velkých zahrad, protože já pochybuji, že byste si na malou zahradu dali nějakou vířivou vanu. Kdybyste už třeba měli například dětské hřiště anebo zahradní nábytek. Na webové stránce bumerang.cz najdete bezkolejnicové zastřešení. Bezkolejnicové zastřešení bazénu je v poslední době také velice žádané, protože se to jednoduše vytahuje a nemusíte tam montovat žádné kolejničky.

Já chci mít vždy čistou vodu.

Kolikrát se také stane, že třeba někdo, kdo má zastřešení bazénu, kde jsou kolejničky, tak se mu to jednoho dne vždycky nějak porouchá a musí to potom celé předělávat. Řeknu vám, že to není tak úplně jednoduché, jak si mnoho lidí myslí. Já sama jsem si říkala, že nejlepší by bylo, kdyby třeba bezkolejnicové zastřešení bazénu bylo udělané tak, aby lidé si vždycky dali na všechno pozor. Aby to opatrně zavírali a otevírali, protože když to budete mít bezkolejnicové, tak to je potom o něco jednodušší a snazší. Nemusíte tak to dělat s citem. I když ano, já sama vždycky dělám všechno s citem, aby se mi to nerozbilo.

Kdo by si nepřál na zahradě bazén?

Potom bych si to sama sobě vyčítala, že je něco rozbité jenom kvůli mně, že jsem spěchala. Proto, když něco dělám, tak nespěchám. Opravdu nechci, abych něco rozbila. Je mi jasné, že partnera to potom mrzí. Pokud už budete mít bazén anebo pořizujete bazén, tak bych zrovna uvažovala i také nad tím, abych si ho nechala zastřešit. A to zrovna zastřešit bazén bezkolejnicově. Mě se tohle navíc také líbí, je to více praktické. Záleží ale na vás, jak vy se rozhodnete. Nicméně ale také nezapomeňte na bazénovou chemii, která je velice důležitá. Jinak se vám zkazí voda.