Udržujete přátelský vztah se svými kolegy na pracovišti a rozumíte si spolu tak, že jezdíte i na společnou dovolenou k moři, na hory, na vodácké výpravy nebo na cykloturistické akce? Pak pro vás jistě nebude zatěžko uspořádat párty na počest vašich narozenin anebo vstupu do firmy. Párty lze samozřejmě navrhnout i pro jiné důvody, záleží čistě na vás, na vašich možnostech a ochotě slavit a trávit spolu volný čas.

párty stan

Takovéto pracovní kolektivy bývají velmi pohodové a to se také projeví na pracovních výsledcích. Snadno to porovnáte s lidmi, kteří pracují jen pro peníze, jejich zaměstnání je nebaví, a navíc nemají nad sebou šéfa, ale spíše drába s (pomyslnou) rákoskou, který čeká na každý omyl, aby jej mohl tvrdě ztrestat. Taková prostředí plodí později spíše zmetky a problémy a tyto firmy se také za čas rozpadají.

zábava na trávníku

Párty raději venku

Ačkoli si s kamarády a kolegy z práce rozumíte, bude vhodnější slavit raději venku, než v interiéru. Do hry tu totiž vstupuje několik faktorů. V první řadě alkohol, sice to nemusíte s ním přehánět, ale alkohol v krvi tlumí nervovou soustavu a může způsobit špatnou koordinaci pohybů, takže v tomto opojení by někdo mohl u vás doma poškodit nábytek, domácí spotřebiče, porcelán a další vybavení bytu. Bude-li oslava probíhat venku pod párty stanem 4 x 8, tam nikdo nic nepoškodí, a zvláště tehdy, využijete-li možnosti pořídit jednorázové plastové či papírové nádobí.

Připravte si na akci zábavný program

Pohoštění a zázemí v podobě párty stanu je sice fajn, ale bez zábavného programu je to podobné, jako když vstoupíte do kina, zakoupíte si ve foyeru občerstvení a namísto filmu marně čekáte, až dorazí promítač, který se někde opozdil.

Aby nikdo z pozvaných hostů marně nečekal na pomyslného promítače, nachystejte vhodnou zábavu předem. Ještě před postavením stanu mějte rozmyšleno a instalováno, co byste rádi prováděli, například společenské karetní a deskové hry, badminton, házecí míče a disky, kuželky, šipky atd.