Těžko si dovedeme představit nějaký letní hudební festival bez párty stanů. Jakákoliv akce, která se pořádá pod otevřeným nebem, je vždy s otázkou, jaké bude počasí? Bude horký den a večer se přiženou bouřky, nebo bude jen horký den, nebo bude celý den pršet? To se dá dopředu těžko odhadnout a co se týkán velkých festivalů, tam je datum konání určen často i více než rok dopředu. Párty stany oceníte ve všech případech počasí. V horkém létě, kdy je přes den teploty nad 30°C bude příjemným místem, kam se aspoň na chvíli schovat do stínu. V deštivém dni se můžeme schovat a třeba se na chvíli otřepat z pláštěnek. V párty stanech jsou většinou i lavičky. Pokud jste na hudebním festivalu, který trvá i tři čtyři dny a většinu času stojíte pod pódiem, má lavička pro vaše nohy cenu zlata.

párty stan

Párty stany se také využívají pro setkávání s kapelami, které na festivalech vystupují. Mnozí účastníci jsou ochotní se vystát dlouhou frontu, jen aby si odvezli plakát podepsaný všemi členy kapely. Ale nejen obrovské párty stany pro stovky lidí, i menší party stany mají své důležité místo. Párty stan 2×2 se může hodit drobnému prodejci, který prodává své výrobky na farmářských trzích, na velikonočních či vánočních trzích, ale také na oněch velkých festivalech. Mohou na nich prodávat jak občerstvení, tak třeba tematicky zaměřené oblečení, doplňky a šperky, ale třeba i upomínkové předměty.

párty stan

Párty stan je nutností i na svatbách, které se konají v přírodě nebo na zahradě u vašeho domu. Fotky, ve kterých nevěsta v galoších přebíhá mezi jednotlivými párty stany, to je něco, na co se bude vzpomínat celý život a v momentu svatby novomanželé určitě neuklidní slova, že jim prší štěstí. Párty stan může zachránit situaci a první tanec novomanželů za dunění bouřky, bude v párty stanu na pohodu. Párty stan zachrání všechny akce, pokud vám počasí nepřeje.