Plánujete zahájit rekonstrukci domu nebo rekreační chalupy a nemáte kam vystěhovat nábytek, koberce a další vybavení? Bude se rekonstrukce odvíjet v duchu bourání podlah, výstavby podlahového vytápění, výměny oken a dveří, rekonstrukce elektroinstalace a podobných náročných stavebních prací? Pak by se vám mohl hodit dočasný skladovací prostor přímo na vaší zahradě. Co tím máme na mysli?

přeprava  <a href=skladových h kontejnerů“ data-rich-file-id=“159623″ src=“https://artim.cz/wp-content/uploads/container-ship-gb7d6a1af1_640.jpg“>

Pozorovali jste někdy krajinu z jedoucího vlaku tak souvisle, že vám neunikl pohled na vyskládané plechové kontejnery na vlakovém překladišti? A zaregistrovali jste jejich rozměry? Pokud ano, tak vás možná nyní napadá, že zřejmě nebude problém vyskládat do jediného kontejneru o délce šesti metrů takřka celý obývák, a možná i kus ložnice a kuchyně. Při troše snahy se do takového boxu vejde většina nábytku a domácích spotřebičů z celého domu.

skladové kontejnery

Samozřejmě by nebyl problém, kdyby byly kontejnery k dispozici dva. Jestliže je na vaší zahradě dostatek místa, stačí požádat o pronájem skladu a již se můžete těšit, že za vámi zavítá nákladní automobil s autojeřábem, a složí kontejnery tam, kam potřebujete.

Skladové kontejnery jsou uzamykatelné a uzavíratelné tak, aby dovnitř nepronikala voda, přebytečná vlhkost a prach, a aby vše bylo uvnitř chráněno před nepřízní počasí, jako je silný vítr, bouřka, krupobití a prudký liják nebo sněžení s námrazou. Kontejnery přepravují zboží po celém světě i na moři, a jsou zvyklé překonávat i nástrahy slané mořské vody, jsou tedy naprosto ideálním společníkem pro skladování jakýchkoli, i cennějších předmětů, po velmi dlouhou dobu.

Pronájmy lze domluvit na kratší i delší čas, a není samozřejmě problém využít je i pro delší stavební operace, které trvají i déle, než půl roku. Vše záleží na vzájemné domluvě s pronajímatelem, včetně podmínek, které v souvislosti s pronájmem budou stanovovány.