Jsou páry, kdy to vypadá tak, že pokud dva lidé nejsou někde na výletě, skoro spolu nejsou. Jak je něco takového možné? Je to mnohdy tím, že daný muž věnuje veškerý svůj čas svému vozu. Mnoho žen, které takového muže mají, jsou nešťastné, protože pokud muž tráví svůj čas od rána do večera v garáži a své ženě se vůbec nevěnuje, nemůžeme se divit tomu, že žena není v takovém vztahu šťastná. Asi nikdo by nebyl šťastný, pokud by měl přítele, který toho ví daleko více o svém voze než o své ženě. Takové páry jsou a mnohdy to dopadá tak, že se na konec žena rozhodne takového muže opustit, protože nemá zájem o to být s někým, kdo se jí vůbec nevěnuje.

muž u auta

S některými lidmi to rozhodně není tak jednoduché, jak bychom si kolikrát přáli. Pokud i vy máte muže, který vám nevěnuje žádnou pozornost a raději se věnuje svému vozu, věřte, že bude nejlepší najít si někoho jiného. I kdyby žena skončila na konec sama, ve výsledku to nebude až taková změna, protože pokud máte muže, který se vám nevěnuje, je to skoro to samé, jako byste nikoho neměli. Stále jste na vše sami a stále vám nikdo s ničím nepomůže. Někdy je rozchod tím nejlepším řešením, protože se může stát, že se najde muž, který takový nebude a pro kterého nebude problém vám pomoct kdykoliv to bude potřeba.

žena u auta

Je dobré, když má člověk nějaký koníček, ale bylo by dobré zamyslet se nad tím, jestli se svému koníčku náhodou nevěnujete až moc, takže kvůli němu zanedbáváte svého partnera. I přesto, že předem svého partnera obeznámíte s tím, co rádi děláte nebo neděláte, kolikrát je to tak, že daný člověk doufá, že své koníčky nějakým způsobem omezíte, abyste si našli čas i na daného člověka. Pokud si nejste schopni udělat na vaši drahou polovičku čas, neměli byste si nikoho hledat. Danému člověku akorát ublížíte tím, pokud s ním nebudete trávit čas, který je rozhodně potřeba společně trávit.