Bublinkovou folii si někteří lidé berou s sebou do auta nebo do obytného karavanu, aby jim vylepšila pobyt. Hodí se tam pro posezení, nocleh, ale i pro balení některých věcí, které je třeba chránit před poškozením.

bublinková fólie

Kempování s karavanem

Chcete vhodný tip na dovolenou s karavanem, v čistém a hezkém prostředí, s krásným výhledem a bez stresu? Pak se vypravte do Vysokých Tater a ubytujte se v některém z autokempů. Všechny tamní autokempy poskytují úchvatný pohled na horské panorama, máte tu k dispozici poměrně velký životní prostor a dokonalé soukromí. Na co byste však neměli zapomenout, je vlastní pohodlí přímo v kempu a k tomu se může hodit i bublinková fólie.

Vysoké Tatry

Posezení na trávníku – v tatranských kempech a samozřejmě i v jiných kempech, zejména na březích některých říčních toků a přehrad, se velmi často posedává před karavanem na trávníku nebo na písku. Máte-li tu možnost rozdělávat oheň, bude posezení ještě zajímavější. A právě do těchto míst se báječně hodí fólie s bublinkami. Zajistí pohodlí a teplo a nemusíte se obávat poškození sedáků, dek a částí oděvů, které byste si podkládali pod sebe namísto fólie.

Změkčení sedadel i lůžek – při cestování karavanem se fólie s bublinkami může hodit pro vyšší komfort při posezení na sedadlech nebo při pobytu na lůžku. Bublinky se mohou aplikovat i při spaní na karimatkách, rozložíte-li fólii do více vrstev pod sebou, bude to velmi měkké a pohodlné, a možná i příjemnější, než spaní na karimatce,

Balení křehkých předmětů – potřebujete zabalit před jízdou některé potraviny a nápoje ve skleněných a plastových nádobách, svítidla, elektroniku, nádobí a další křehké předměty? Pak se vám tu bublinková fólie bude hodit. Doporučujeme předměty balit ve dvou a více vrstvách tak, aby dostatečný počet bublinek poskytoval potřebnou ochrannou bariéru.