Mnozí z vás si jistě pamatují na to, když Steve Jobs představoval úplně první iPhone. V době kdy k tomu došlo byly na trhu jen tlakové telefony a dotykové displeje byly v plenkách. První dotykové telefony měly malé displeje s opravdu nízkým rozlišením a jejich používání bylo spíše za trest. I jejich cena byla opravdu vysoká a dovolit si ho mohl jen málokdo. První iPhone byl revoluční v mnoha ohledech. Šlo o opravdu jedinečný telefon s mnoha dosud nevídanými funkcemi a velice zajímavým designem. iPhone si hned získal miliony fanoušků po celém světě.

ipad obal

Totéž Apple dokázal i s počítači a notebooky. A stejnou senzaci předvedl v případě představení další novinky – tabletu. I když mnoha lidem přišlo že je tablet zcela zbytečný lapač prachu, pro miliony lidí se stal nepostradatelnou součástí života. Je to takový hybrid mezi počítačem a telefonem a jeho hlavní výhoda je v jeho kompaktní velikosti a možnosti ho ovládat dotykem, což u počítače nelze. A tak i iPad našel cestu do milionů domácností.

apple ipad

Stejně jako předchozí zařízení mají k dispozici spoustu doplňků, i iPad můžete opatřit třeba obalem aby se vám iPad nepoškoditi častým přenášením. U nás koupíte kryt na iPad v mnoha variantách. Některé mají dokonce zabudovaný stojánek pro snazší sledování filmů nebo zabudovanou klávesnici, která vám zase usnadní práci v textových editorech.

iPad využívají hlavně vysokoškoláci, kteří na něm milují úpravu textů. Psaný text v editoru můžete upravovat ručními poznámkami, což je revoluční i na dnešní dobu. Ovládání iPadu je intuitivní a jednoduché a proto si ho oblíbily miliony lidí na celém světě. Pokud si našel cestu i k vám, rozhodně ho vybavte kvalitním a pevným obalem, který ho ochrání před poškozením. Časté přenášení elektroniky je riskantní protože hrozí mechanické poškození, ale s obalem toto riziko můžete snížit.