Jak často chodí berňáci na kontroly

Kdo nahlásí adresu sídla firmy na malém městě nebo na venkově, který spadá pod finanční úřad s nízkým počtem nahlášených podnikatelských subjektů, může očekávat, že se v průběhu jeho kariéry objeví kontrola účetních dokladů a položek. Platí zde jednoduché počty přímé úměry. Zcela logickým opakem je sídlo firmy v Praze, kde je nahlášeno naopak mnoho subjektů, a tam je pravděpodobnost návštěvy z berňáku tak nízká, že se jí třeba v průběhu života vůbec nedočkáte. Každá návštěva úředníků je však neplánovaná, mění vaše plány, musíte jí věnovat svůj čas a je to spíše o stresu, https://obchod.portal.cz/psychologie/stres-a-zdravi/ než o pohodě, protože co kdybyste někde udělali nějakou chybu?

virtuální sídlo firmy

Nedávejte lidem podněty k závisti

Závist bohužel podnikání provází poměrně často, lidé si nezávidí své starosti, ale naopak úspěchy, a někdy se tyto tendence prohloubí do takové míry, že se musíte kvůli tomu odstěhovat. Na téma závisti bylo natočeno tolik filmů s drsným podtextem, že je snad lepší je vůbec nesledovat a zařídit se tak, aby vám zkrátka nebylo co závidět. Jestliže nikomu ve vašem okolí neprozradíte nic o svých plánech v souvislosti s podnikáním, lidem budou scházet informace – data, a ta jsou k závisti nutnou podmínkou.

práce v kanceláři

Máte k dispozici zasedací místnost

Jestliže požádáte o zřízení virtuální kanceláře v Ostravě https://kancelar29.cz/virtualni-sidlo-ostrava/, budete tu mít k dispozici zasedačku s kuchyňkou, včetně vybavení nábytkem. Ne, nebojte se, nebudete tu sedět na zemi na polštářcích, i když pokud máte zájem, proč ne? Zasedací místnosti slouží k pořádání prezentací, smluvních jednání, k podpisům kontraktů, k obchodním jednáním, k jednáním s vašimi zákazníky a ke všem dalším administrativním činnostem. Budete tu mít větší klid, než v místě vašeho bydliště, velká města jsou natolik anonymní, že je málo pravděpodobné, že byste tu řešili kvůli konfliktům s lidmi nějaký problém.