Každá tradice má svoje určité zvyky. A právě i Velikonoce mají plno zvyků. A před každými Velikonocemi se dá úžasně tvořit a vyrábět různé dekorace a výzdoby – z čehokoliv. A to je mnohdy zábava nejen pro děti, ale i dospělé. Věřte tomu, že se u tvoření i vy sami můžete pobavit.

Polystyrénové vejce – tvoření na Velikonoce

Co takhle zkusit vytvořit něco z polystyrénového vejce? Na našem e-shopu nabízíme vejce různých velikostí. Dají se třeba pomalovat, nebo nabarvit, fantazii se opravdu meze nekladou. Zkuste se podívat na náš e-shop, o která polystyrénová vajíčka byste měli zájem. Ale pozor, nemáme jen polystyrenová vajíčka. Na našem e-shopu máme taky I srdce, nebo hlavy z polystyrenu. A i z těch se dá pěkně tvořit.

s

Dokonce se polystyrénová vejce, nebo srdíčka dají přilepit tavnou pistolí i na nějaký věnec. Bude hned vypadat krásněji a elegantněji… Zkuste se podívat na náš e-shop a vybrat si z naší nabídky. Třeba vás něco zaujme. Letos sice už Velikonoce byly, ale to vůbec nevadí. Můžete si udělat výzdobu předem a za rok ji vytáhnete. Anebo příští rok můžete vyrábět dekorace těsně před Velikonocemi, to je taky možnost. Hlavní je, že vás to bude bavit.

s

Polystyrenové dekorace

Mimo jiné nabízíme kromě vajíček ještě jiné dekorace, například různých tvarů, například kometu. Ta se dá taky pěkně pomalovat, propíchnout a zavěsit – třeba na dveře. Tak si nějakou dekoraci rozhodně zakupte a můžete s ní začít tvořit, jak se vám to zlíbí. A třeba vás to bude bavit natolik, že si budete dekorace vyrábět pravidelně a bude to něco jako váš koníček.

Podívejte se na naše webové stránky

Zkuste se podívat na naše webové stránky a tam najdete veškerou nabídku toho, co nabízíme. A je opravdu široká a je z čeho vybírat. A myslím si, že právě polystyrenové dekorace jsou na vyrábění snad ty nejlepší.