ovat kterýkoli den v roce. Snad jen na Silvestra byste si to měli odpustit, a pochopitelně i na Vánoce.

Nepotkáte vaše otravné sousedy – nevycházíte dobře se svými sousedy a potkáváte je přes den před domem nebo na schodech u vchodu do bytu? Pak je noční stěhování pro vás ideální, protože se těmto nepříjemnostem vyhnete. Stěhování je pro sousedy vhodná příležitost si na vás před bytem „počíhat“, a takto jim nedáte žádnou šanci na „úspěch“.

večerní provoz

Stěhování potají – potřebujete se přestěhovat potají, aby o vašem záměru nikdo nevěděl, například někteří dotěrní známí, které vás potkávají ve městě po ulicích? Pak je noční akce opět skvělou příležitostí, jak zmizet, jako pomyslná „pára nad hrncem“.

V noci je všude více klidu – někteří zkušení ezoterici vám potvrdí, že spící člověk nevyzařuje negativní myšlenky, a tím pádem nemá negativní vliv na své okolí. Čím více lidí ve vašem okolí spí, tím lepší bude v tomto místě atmosféra. Stěhování v tuto dobu může proběhnout v naprostém poklidu, zatímco v průběhu dne by to byl nervák.

krabice na stěhování

Stěhování bez stresu – čím méně lidí budete na ulicích potkávat, tím méně stresu vás čeká. Městský chaos a zmatek se začne výrazně eliminovat až po dvaadvacáté hodině a vydrží to až zhruba do šesté hodiny ranní. Naplánovat levné stěhování v Karlových Varech Stěhování Mamut buď na pozdní večer nebo velmi brzy ráno, je i z hlediska odbourání stresu nesmírně výhodné.

Vyhnete se tropickým vedrům – stěhování v letním období mnohdy komplikují tropické teploty, a v kombinaci s tělesným pohybem je to někdy natolik nepříjemné a únavné, že z toho můžete i onemocnět. V létě klesají noční teploty až pod dvacet stupňů Celsia, což je pro tuto práci naprosto ideální teplota. Nebude zapotřebí ani tolik pít a neustále se někde chladit u vody nebo alespoň v některých klimatizovaných nákupních centrech.