Pokud se stane, že se žena zamiluje, pak to rozhodně není tak, že by daná žena nemilovala na plno. Jsou ženy, které jdou kolikrát do vztahu naplno a to tak, že se člověk nestačí divit tomu, jak do toho všeho daná žena šla. Kolikrát se ale stane to, že ve výsledku je žena natolik zklamaná, že jí je až do breku z toho, do čeho šla nebo nešla. Jsou žen, které zamilování velmi prožívají a to tak, že je kolikrát člověku dané ženy líto, pokud daná žena zjistí, že daný vztah rozhodně není ten pravý a že bude potřeba, aby si daná žena našla někoho jiného, protože takhle to dále rozhodně nepůjde.

Některé ženy mají skutečně smůlu a kolikrát je to o tom, že daná žena opravdu musí hledat někde jinde.

dva lidé

Pokud něco muži obdivují, pak je to to, když jde žena do něčeho naplano. Pokud tomu tak opravdu je, určitě je to skvělé, ale stává se to, že ženy jsou ve výsledku skutečně zklamané a to natolik, že dlouhou dobu ani nemají chuť hledat si někoho nového. Někoho, kdo bude danou ženu milovat a bude ze vztahu s danou ženou nadšený.

Právě ženy jsou takové, že jsou schopné dát do všeho maximum, ale na konec jsou ze všeho natolik zklamané, že se pro ně nejlepší, když daný vztah ukončí a dají si nějakou dobu od randění pauzu.

žena a muž

Pokud se stane, že se něco takového několikrát opakuje, na konec to kolikrát skutečně skončí tak, že daná žena se rozhodně být raději sama, než být s někým, kdo si dané ženy ani neváží.

Někteří muži nechápou, jak je možné, že právě ženy jdou do vztahu tak, jak jdou, ale někdy je to skutečně tak, že daná žena to ani jinak neumí. Každá žena si svého vztahu váží a někdy to opravdu dopadá tak, že je na konec daná žena zklamaná, protože to nedopadne tak, jak doufala, že by to mohlo dopadnout.

S některými vztahy je to opravdu komplikované a bylo by vhodné, kdyby tomu tak nebylo. Má to poté vliv na mnoho věcí.